رفوگری فرش در تهران
انجام کلیه خدمات تعمیر و نوسازی فرش های ماشینی و دستبافت مانند رفوگری فرش، ریشه دوزی فرش، ترمیم فرش های سوخته و پوسیده در قالیشویی سپید کارپت با اعزام نیرو در محل انجام میشود. بهترین خدمات تعمیر و رفوگری فرش در تهران توسط قالیشویی سپید

تلفن تماس برای هماهنگی خدمات رفوگری فرش در تهران 02122864952   09124199829

  رفوگری فرش در تهران

فرش همیشه جز کالاهای  اساسی , گران قیمت و با ارزش در هر خانه ای بوده است و می باشد. چه فرش شما دست باف و چه فرش ماشینی باشد جزئی مهم از خانه شماست که تعویض آن هر چند سال یک بار و در صورت ضرورت انجام می شود.
فرش ها به دیل استفاده مکرر و زیاد از آن ها ممکن است کثیف و فرسوده و  یا دچار پارگی و یا جراحاتی شوند که در هر صورت ظاهر زیبا و چشم نواز خود را از دست می دهند و نیاز به یک سری اقداماتی دارند تا فرش حالت زیبا و دل فریب یک فرش نو را پیدا کند .
به مجموعه اقداماتی که برای ترمیم و مرمت فرش انجام می پذیرد رفوگری فرش می گویند.
در رفوگری می توانند تمامی نواقص فرش از جمله چروک شدگی  یا به اصطلاح شکستگی فرش , سوختگی فرش  , پارگی فرش  و تمامی مشکلاتی که برای فرش به وجود می آید را رفع کنند.
فرش های دستباف همیشه ارزش بالایی برای صاحبان آن ها دارد و تعویض آن ها به دلیل قیمت بالایی که دارند بسیار مشکل است ضمن اینکه بسیاری از فرش های دست باف یادگار عزیزان ما هستند و به خاطر ارزش و خاطره انگیز بودن آن ها افراد تمایل دارند همیشه آن ها را حفظ کنند و تمایلی به فروش یا تعویض آن ها ندارند بنابراین وقتی به دلایل مختلف فرش دچار نقص و یا مشکلی می شود بهترین راهکار رفو کردن یا مرمت کردن فرش است تا مانند روز اول نو و چشم گیر به نظر برسد.
ترمیم فرش های سوخته و یا فرش های پاره شده با رفوگری به بهترین شکل انجام می شود به طوریکه تشخیص محل سوختگی و یا پارگی به سختی امکان پذیر باشد.
رفو گری فرش امری حساس و هنری است و نیاز به ریزه کاری هایی دارد که هر کسی قادر به انجام آن نیست ,  به همین دلیل برای ترمیم فرش نیاز به فرد یا افرادی دارید که سابقه و دانش لازم برای رفوگری را داشته باشند تا مشکل فرش شما دو چندان نشود و ترمیم به بهترین شکل و با ظرافت و دقت لازم صورت پذیرد.
شرکت خدمات قالیشویی سپید کارپت تهران دارای یک تیم متخصص و با تجربه در زمینه رفوگری فرش در تهران می باشد که به بهترین شکل و با دقت و حساسیت زیاد به ترمیم فرش شما می پردازند و زیبایی و چشم نواز بودن فرش شما از روز اول نیز بهتر خواهد شد.
تمامی کارها اعم از رفو گری , قالیشویی , شستشوی موکت در منزل , شست و شوی خوشخواب و .... توسط افراد با تجربه و متبحر و با ضمانت برای شما انجام می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه رفوگری فرش در تهران و اطلاع از قیمت ها و آشنایی با نحوه کار ما تنها کافی است یک تماس بگیرید. قالیشویی سپید کارپت تهران در خدمت شماست

خدمات رفوگری فرش در تهران 02122864952   09124199829.

نام دارنده سایت

قالیشویی سپید تهران
کارخانه قالیشویی سپـیـد با بیش از 30 سال سابقۀ کاری در شستشوی فرش اعلاء در بازار فرش تهران مشغول به کار بوده و توانسته بهترین خدمات را در طی این سالها ارائه کند .

فرم ورود

فرم ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.