مبل شویی در منزل تهران

شستشوی مبل در منزل تهران

مبل شویی تهران

تلفن تماس برای سفارش شستشوی مبلمان در همه مناطق تهران

شستشوی مبل در منزل تهران با دستگاه مخصوص مبل شویی در منزل، خدمات خشکشویی انواع مبلمان راحتی و استیل در محل ویژه تهران

09124199829

قیمت شستشوی مبل در منزل تهران

قیمت شستشوی مبل راحتی 7 نفره در منزل بین 150 تا 200 هزار تومان است و بستگی به میزان آلودگی و لکه های سخت پاک شونده مبل دارد.

هزینه مبل شویی در منزل مبل استیل 7 نفره بین 180 تا 250 هزار تومان که بستگی به ظرافت چوب و میزان آلودگی پارچه دارد که برای شستشو نیاز به دقت و زمان بیشتری دارد.لزوم استفاده از خدمات مبل شویی در منزل

این‌ یک واقعیت اجتناب ناپذیر است که مبل های کثیف تمام زیبایی خانه را از بین میبرد ولی با وجود شرکت هایی که خدمات مبل شویی در منزل را ارائه میدهند میتوان با صرف هزینه ای کم ضمن شستشو و تمیز کردن مبل ها در وقت خود نیز صرفه جویی کرد.
خوشبختانه خدمات مبل شویی در منزل تهران و تمیز کردن مبل نسبتا ارزان است ، همه عاشق خوردن سیب زمینی بر روی مبل یا کاناپه در حال استراحت هستند کثیف شدن مبل باعث میشود که آدم‌ ها از این کار خوداری کنند در طول زمان لکه های نوشیدنی ها و موهای حیوانات خانگی و گرد و خاک و ..... باعث کثیف و تیره به نظر رسیدن وسایل خانگی میشود شکاف یا درزهای مبل که همیشه یکی از قسمت های مهم مبل بوده و تمیزی آن نقش بسیاری در ظاهر مبلمان دارد و پاک سازی ان بسیار سخت است .
تمیز کردن چوب یا فلز هم بسیار دشوار بوده و شیوه و موادی که برای تمیز کردن این فلز ها یا چوب ها استفاده میشود باید به دست افراد کاربلد و باتجربه انجام شود .
نوع پارچه نیز بسیار اهمیت دارد و این که تمیز کردن هر نوع پارچه با چه موادی امکان پذیر است

تمیز کردن مبل های چرمی
تمیز کردن مبل های چرمی نسبت به مبل های پارچه ای کمی متفاوت است اما شما باید همیشه قبل از تمیز کردن مبل ها به برچسب و نوع مراقبت از آن مبل بسیار توجه کنید پس از این که برچسب مبل را مطالعه کردید نباید در هنگام تمیز کردن مبل چرمی با استفاده از برس یا فرچه به آن‌ زیاد فشار وارد کنید زیرا این فشار باعث فرسوده شدن و ایجاد ترک هایی بر روی پارچه چرمی شده و امکان دارد مبل خراش بردارد اگر در پایان لکه های سختی بر روی پارچه مبل چرمی جا ماند باید به کمک اب و یک پارچه به صورت مداوم‌ و آرام مالش دهید ولی دقت داشته باشید نباید از اب بیش از حد اسفاده کنید

مبل شویی تهران شهر با دستگاه های پیشرفه شستشوی انواع مبل چرمی و پارچه ای را  در محل و به صورت سطحی و تا دو سانتی متر زیر پارچه تمیز میکند

مبل شویی در تهران

خدمات شستشوی مبل در منزل تهران، دریافت هزینه پس از رضایت مشتری
داشتن کاناپه های نرم و پارچه ای جذابیت و گرمای ویژه ای به خانه شما می بخشد. چه چیز راحت تر از اینکه بر روی کاناپه های خود لم دهید و حین تماشای تلویزیون خوراکی بخورید و یا کودکانی که معمولا علاقه دارند دسته جمعی روی کاناپه ها نشسته , خوراکی بخورند و برنامه کودک تماشا کنند.
همه ی این ها می تواند جذاب و دلنشین باشند  ولی فاجعه زمانی رخ می دهد که لکه های چربی و خرده های مواد غذایی و نوشیدنی روی مبلمان و کاناپه های شما ریخته و رنگ و جلوه زیبای آن را تغییر دهد و کاناپه های شما لکه لکه و کثیف شوند. در این موارد هرچقدر خانه را تمیز و مرتب کنید لکه های روی مبلمان و کاناپه ها شما را آزار می دهد و خانه شما کثیف و نامرتب به نظر می رسد.
به طور کلی کاناپه ها و مبلمان های بدون کاور بعد از مدتی دچار لکه های کوچک و بزرگ می شوند که اگر به این لکه ها بی توجه باشید با گذشت زمان مبلمان شما دچار سایش و پارگی می شود و با استفاده از خدمات مبل شویی در محل میتوانید همیشه مبلمانی تمیز و خوشبو داشته باشید.
از طرفی دیگر با نزدیک شدن به عید نوروز ,  همه ی خانم ها به دنبال نظافت و تمیز کردن منزل خود هستند و دوست دارند تمام منزل را مانند روز اول تمیز و نو کنند  , بسیاری از قسمت های خانه را می توان به آسانی تمیز نمود ولی تمیز کردن فرش و مبلمان جز مسائلی است که برای خانم ها بسیار سخت بوده و استرس زیادی به همراه دارد.
گاهی افراد, خودشان دست به کار می شوند و تصمیم می گیرند که لکه ها را از بین ببرند و فرش و کاناپه ها و مبلمان را تمیز کنند ولی در بیشتر موارد نه تنها موفق نمی شوند لکه ها را از بین ببرند بلکه لکه و آلودگی پخش شده و مبلمان لکه لکه و بسیار کثیف تر و آلوده تر به نظر میرسد.
پس راهکار چیست و در این موارد باید چکار کنید؟
در این موارد و زمانی که با چنین چالشی رو برو شدید بهترین راهکار , کمک گرفتن از یک نیم حرفه ای برای نظافت مبلمان و فرش در منزل است .یک تیم حرفه ای نظافت در منزل می تواند در کمترین زمان و با بالاترین دقت سر سخت ترین و ماندگار ترین لکه ها را از بین ببرند و شما را با مبلمان و کاناپه های نو روبرو سازد.
تیم حرفه ای سپید کارپت تهران با داشتن کادر حرفه ای و با تجربه در کمترین زمان به سراغ شما خواهند آمد و با دستگاه های فوق پیشرفته و ترکیب مکش و بخار لجباز ترین لکه ها را به سرعت از بین خواهند برد , دستگاه های ما مکش فوق العاده قدرتمندی دارند که آنها را قادر می سازد تا آلودگی های عمیق و لکه های سرسخت را استخراج کنند. ضمن اینکه مبلمان و فرش های شما بعد از نظافت هیچ گونه بوی بدی نخواهد گرفت و مانند روز اول نو و شیک خواهند بود.
برخی از افراد به دلیل داشتن بچه های کوچک, نگران حساسیت زا بودن مواد تمیز کننده هستند و تمایلی ندارند برای شستشوی مبل و موکت از مواد شیمیایی استفاده شود , ما به شما این اطمینان را می دهیم که تمامی مواد شوینده ما, محلول های گیاهی و غیر شیمیایی هستند و بعد از استفاده هیچ گونه آلرژی و حساسیتی برای شما و خانواده تان ایجاد نخواهد کرد.
تیم متبحر و با تجربه ما نه تنها مبلمان پارچه ای , بلکه فرش ها و مبلمان چرم , خوش خواب ها و تشک های شما را به آسانی تمیز خواهند کرد و با استفاده از اسپری های مخصوص و خوش بو کننده, عطر خوش نو بودن و تازگی و نظافت را به شما هدیه می دهند .

چرا مبل شویی سپید کارپت تهران را انتخاب کنیم؟
تیم ما از دستگاه های فوق پیشرفته و حرفه ای و مواد شوینده غیر شیمیایی استفاده می کند بدین ترتیب عمر فرش , مبلمان و کاناپه شما افزایش خواهد یافت و هیچ گونه فرسودگی و آسیبی به مبلمان شما نخواهد رسید .
مواد شوینده ما تماما گیاهی و طبیعی و بدون حساسیت هستند و به پوست لطیف کودکان و حیوانات خانگی شما آسیب نخواهد زد.
تیم حرفه ای سپید کارپت تهران تنها با یک تماس به خانه یا محل کار شما می آیند تا مبلمان شما را ارزیابی کرده و بهترین روش برای تمیز کردن اثاثه یا لوازم داخلی را تعیین کنند. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که ابزار مناسب برای مراقبت از مبلمان شما را در اختیار داریم تا هیچ گونه آسیبی به مبلمان شما نرسد. بدین ترتیب در کمترین زمان و به سرعت تمامی مبلمان ها و کاناپه ها , تختخواب ها ،  تشک ها ، روتختی ها ، صندلی های عشق ، صندلی های  ناهار خوری و مبلمان چرم  را تمیز می کنیم تا مانند روز اول زیبا , خوش بو و شیک به نظر برسند.
با سرویس قالیشویی و تمیز کردن مبلمان سپید کارپت تهران می توانید نتایج عالی نظافت ، کیفیت , عطر خوش و آسودگی را  در کنار هم داشته باشید.

نکاتی درباره ی شستشوی مبل و انتخاب بهترین مبل شویی در تهران
    

امروزه به دلیل استفاده بیشتر از مبل  برای مصارف مختلف، انجام خدمات مربوط به مبل و مبل شویی در تهران توسط شرکت های مختلفی ارائه می شود.
شرکت هایی که کار مبل شویی تهران را انجام می دهند معمولاً از روش های مختلفی برای این کار استفاده می کنند. اما به راستی بهترین مبل شویی در تهران مربوط به کدام شرکت است
 خدمات مبل شویی تهران با لیست قیمت و نمونه فیلم مبل شویی   
قیمت شستشوی مبلمان در منزل با دستگاه مبل شویی ایتالیایی مبل شویی در منزل شرق تهران با بهترین شامپوی آلمانی و شامپوی نانو .
در این مطلب قصد داریم روش ها و مراحل مختلف شستشوی یک مبل را به شما بیاموزیم تا شما با آگاهی کامل از این روش ها و مشاهده نحوه کار شرکت های مختلف مبل شویی در تهران به راحتی بتوانید بهترین مبل شویی در تهران را پیدا کنید و مبل های خود را با اطمینان خاطر کامل به این شرکت بسپارید.
مبل ها در گذشته جزء اجزای لوکس و دست نخورده خانه بودند به گونه ای که در بعضی موارد فقط برای استفاده مهمان ها در قمست های مختلف خانه نگهداری می شدند. اما امروزه تقریباً در هر قسمتی از خانه مبل میبینیم و زندگی مبل نشینی باعث شده است تا مردم برای انجام کار های مختلف و در قسمت های مختلف خانه از مبل استفاده کنند.
بنابراین و با توجه به کاربرد فراوان مبل در زندگی روزمره ما، حفاظت و نگهداری و همچنین شستشوی مبل از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد.

نحوه شستشوی مبل
مبل ها در انواع گوناگونی تولید و به بازار عرضه می شوند. شرکت های مختلفی نیز کار مبل شویی در تهران را با توجه به انواع مختلف مبل انجام می دهند. هر چند این کار دارای تنوع بسیار زیادی است اما با استفاده از روش های مختلفی می توان مبل را در منزل شست و آن را تمیز نگه داشت.
مبل ها ممکن است در اثر عوامل مختلفی مانند ریختن مایعات، ریختن غذا، ادرار یا مدفوع خردسالان و ... کثیف شده و نیاز به شستشو داشته باشند.
برای شستشوی مبل ابتدا باید  عملیات قبل از شستشو را انجام دهید. این عملیات شامل برداشتن خرده های بزرگ کثیف روی مبل، استفاده از جاروبرقی برای پاک شدن کامل مبل و همچنین تمیز کردن درز های مبل و بالشتک های آن می باشد.

پس از انجام این مرحله با دقت نسبت به سطوح مختلف مبل شوینده مناسب را انتخاب می کنیم. شرکت های مختلف با توجه به نظر کارشناسان حرفه ای در این زمینه شوینده مناسبی برای مبل شویی انتخاب می کنند. این شوینده باید با کیفیت بالا مبل را تمیز نموده و هیچ گونه آسیبی به دیگر قسمت های مبل مانند قسمت های چوبی وارد نسازد.

در هنگام مبل شویی ممکن است برای تمیز نمودن قسمت کوچکی از مبل نیاز به شستشوی کامل مبل داشته باشیم که می تواند به بقیه قسمت های مبل آسیب برساند. برای جلوگیری از این کار می توانید به راحتی با استفاده از یک حوله کاغذی، سطح مورد نظر را بشویید بدون اینکه کوچکترین آسیبی به بقیه قسمت ها وارد شود

نیروهای حرفه ای قالیشویی سپید کارپت در همه مناطق تهران خدمات شستشوی مبل در منزل را انجام میدهند. شستشوی مبل در منزل شرق تهران، غرب تهران، شمال و جنوب تهران

تلفن تماس برای هماهنگی خدمات شستشوی مبل در منزل برای همه مناطق تهران

09124199829

نام دارنده سایت

قالیشویی سپید تهران
کارخانه قالیشویی سپـیـد با بیش از 30 سال سابقۀ کاری در شستشوی فرش اعلاء در بازار فرش تهران مشغول به کار بوده و توانسته بهترین خدمات را در طی این سالها ارائه کند .

فرم ورود

فرم ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.